Лавров "розписався" від імені БРІКС і ШОС у визнанні анексії Криму

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров запевняє, що країни БРІКС (Бразилія, Росія, Індія, Китай і ПАР) і ШОС (Шанхайська організація співробітництва) вже визнали референдум, що призвів до анексії Криму
Depo.Влада
9 липня 2015 11:11
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час брифінгу на саміті цих організацій, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

За його словами, ніхто з партнерів Росії в БРІКС І ШОС "не заявляє про своє невизнання підсумків референдуму, які стали підставою для повернення Криму до складу Росії".

"У документах, які ви побачите буквально за кілька годин, лідери БРІКС і ШОС закріплюють нашу спільну позицію щодо повного і сумлінного виконання Мінських угод", - заявив Лавров.

"Питання з Кримом, я думаю, всі це розуміють, закрите. Його закрив народ Криму і рішення, які прийняла Російська Федерація", - додав глава МВС Росії.

Довідка. Росія офіційно анексувала Крим 18 березня 2014 року, після проведеного там псевдореферендуму 16 березня. За рік пропагандистському фільмі "Крим. Шлях на батьківщину" президент Росії Володимир Путін визнав, що в лютому 2014 року ставив завдання "почати роботу з повернення Криму до складу Росії".

Навесні 2014 року 100 країн ООН не визнали і засудили анексію українського півострова Росією. 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.