Лавров визнав, що в Україні воюють громадяни РФ

На Південному Сході України дійсно воюють представники багатьох країн, у тому числі і добровольці з Росії
Depo.Влада
28 вересня 2014 12:17
ФОТО: depo.ua
Лавров визнав, що в Україні воюють громадяни РФ
Лавров визнав, що в Україні воюють громадяни РФ

Про це заявив міністр закордонних справ Російської Феераціі Сергій Лавров в інтерв'ю телеканалу Bloomberg, передає ИТАР-ТАСС.

«Там багато добровольців, багато хто з них росіяни. Але вчора по телевізору показували і американця, у нього брали інтерв'ю, він був в балаклаві. Були й громадяни Росії, які билися на боці батальйонів, створених і проплачених українськими олігархами. У цих батальйонах воювало багато поляків, литовців, європейців. Але деякі билися і на боці повстанців», - сказав Лавров.

При цьому Лавров не став детально розповідати про дії регулярної російської армії на Донбасі.

«Був епізод, коли БТР російської армії опинився на українській території. Але було багато і зворотніх випадків, коли українські БТР опинялися глибоко в Росії. У всіх епізодах вони заявляли, що сталася помилка, після чого їх відпускали», - сказав глава МЗС РФ.

Нагадаємо, що Кремль не визнає участі армії РФ у війні на Південному Сході України. Як повідомляв ДеПо, Київ ще 27 серпня заявив про вторгнення Збройних Сил Росії в Новоазовськ, а через кілька днів, за даними Ради нацбезпеки і оборони України, російські танки вже стояли в Донецьку.