Лавринович оскаржив арешт своїх автівок і будинку

Захист екс-міністра юстиції України Олександра Лавриновича оскаржив арешт трьох автомобілів і будинку Печерським районним судом р. Києва за клопотанням Генпрокуратури
Depo.Влада
11 серпня 2015 13:37
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Лавриновича, передає depo.ua.

"Слідчі так поспішали виконати волю замовників, що додали до переліку майна, про яке я вперше чую. З всього оприлюдненого автопарку мені належить лише один автомобіль. Постанова про накладення арешту оскаржено, але слухання в апеляційному суді було перенесено за унікальною причини - суддя Печерського суду просто боїться передати матеріали справи в апеляцію, адже зрозуміло, що виносилися постанови за сфабрикованим фактажем", - заявив Лавринович.

За його словами, це не перші дії Генпрокуратури, "які викликають подив і свідчать про замовний характер справи".

Нагадаємо, 30 липня 2015 р. екс-главі Мін'юсту Лавриновичу оголосили про підозру.

У той же день Печерський районний суд Києва обрав Лавриновичу запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 1 млн 218 тис. грн. Пізніше стало відомо, що прокуратура готує апеляційну скаргу на обрання судом запобіжного заходу Лавриновичу у вигляді застави.

За даними ГПУ, навесні 2013 року Лавринович спільно з його заступником підписали з юридичною фірмою "Скад" зарубіжний договір на проведення наукових досліджень і за 8,5 млн грн закупили висновок дослідноъ компанії, який не був фактично використаний під час розгляду справи в Європейському суді.

Більше політичних новин читайте у розділі "Влада"