Лавринович назвав обвинувальний акт ГПУ "твором хворобливої уяви"

Колишній міністр юстиції Олександр Лавринович спростовує інформацію про причетність до розтрати держкоштів і називає обвинувальний акт ГПУ "твором хворобливої уяви"
Depo.Влада
7 жовтня 2016 15:16
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі "112 Україна"передає Depo.ua

"Вчора я отримав цей акт. Сьогодні почитав його, подивився на цей твір хворобливої уяви. Здорова людина такого написати не могла. Люди придумали, що була змова групи осіб у невідомому будинку і ця група людей з невідомими прізвищами дала мені доручення укласти угоду з американською юркомпанією, щоб вона зробила роботу, яка буде використана в інтересах третіх осіб, щоб підвищувати рейтинг державної влади України", -  сказав він. 

"Обвинувачується в укладанні угоди з компанією, формально до укладання я не маю відношення, що це було зроблено не доцільно, і кошти заплачені за цю роботу отримала компанія. Їх можна вважати,  як розтрату державних коштів. Жодних питань до ціни роботи немає жодної констатації порушення норм законів, постанов Кабміну, указів президента ніде не встановлено, але при цьому є намір сказати що є кримінальне правопорушення. Йдеться про 1 млн дол", -  додав він.

Нагадаємо, Департамент спецрозслідувань ГПУ завершив досудове розслідування стосовно екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича, його заступника та головного бухгалтера Мін’юсту і направив його до суду

Більше новин політики читайте на Depo.Влада