Лавринович каже, що Шокін переказав йому підозру через журналістів

Колишній міністр юстиції Олександр Лавринович заявив, що інформація Генпрокуратури про пред'явлення йому підозри, не відповідає дійсності
Depo.Влада
13 липня 2015 22:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

"Ніякої підозри я не отримував, але знаю, що таке бажання є, і воно полягає в тому, що необхідно з політичних мотивів висловити мені підозру за виконання покладених на мене зобов'язань законним способом через те, що влада була не така, яка сьогодні вважалася б правильною", - заявив Лавринович.

Екс-міністр юстиції уточнив, що дізнався про це повідомлення Генпрокуратури від журналістів. "Я подзвонив адвокату, щоб він дізнався, що це за цирк: вже скасовані всі процесуальні норми і тепер відповідно до настроїв чи особистих планів слідчого може вони будуть тепер так робити?" - повідомив Лавринович.

Він зазначив, що йдеться про факт залучення радника до розгляду Європейським судом з прав людини скарги екс-прем'єра Юлії Тимошенко. "Про справу мені добре відомо, бо я більше року ходив на допит в якості свідка", - пояснив екс-міністр юстиції.

За його словами, претензія існує виключно до вирішення залучити радника, тоді як процедура його залучення, сума контракту або тарифна політика питань не викликає.
Лавринович підкреслив, що діяв виключно в межах своїх законних повноважень для захисту інтересів держави, проте в прокуратурі тепер інкримінують йому мотив "захист злочинної влади".

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що ГПУ повідомила екс-міністру юстиції України Олександру Лавриновичу про підозру у розтраті понад 8,5 млн грн під час розслідування справи Юлії Тимошенко.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua