Ланьо: Правим сектором на Закарпатті керує Балога, а не Ярош

Народний депутат Михайло Ланьо, якого пов`язують з конфліктом у Мукачевому, відмежується від участі в кривавих подіях та каже, що його колега Віктор Балога керує "Правим сектором" на Закарпатті
Depo.Влада
12 липня 2015 20:56
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив "Українській правді", передає depo.ua.

За словами нардепа, до нього не приходили з СБУ і слідчі, однак був проведений обшук, "під час якого нічого не знайшли".

"Не було збройного конфлікту (11 липня). Була озброєна тільки одна сторона - "Правий сектор". Я до всього цього не причетний і взагалі вважаю, що я в цій історії - потерпілий", - заявив Ланьо.

При цьому він заявив, що не розуміє, на які переговори з ПС Віктор Балога, "напевно пішов з ними розмовляти, щоб вони його не заклали".

Також, за його словами, лідер ПС Дмитро Ярош "не командує "Правим сектором" на Закарпатті, тут усім командує Балога".

"Немає ніяких сумнівів, що Балога фінансує "Правий сектор", він сам кілька разів про це говорив, а ще говорив "Міша, треба бути в місті і захищати Закарпаття", правда не сказав від кого потрібно захищати", - заявив Ланьо.

Також Ланьо підтвердив, що у нього є конфлікти з Балогою, "з того часу як ми один одного знаємо".

"У чому я винен - в тому, що ми з комбатом розмовляли... Вони мені сказали, що хочуть до мене приїхати. Я сказав - нехай приїжджають. Але я якось не думав, що вони таки приїдуть. Комбат мене попросив, щоб я допоміг тим солдатам, які повертаються з АТО, щоб вони відпочили в санаторії. Потім ми почули постріл і виявилося, що застрелили людину. Це була провокація", - заявив Ланьо.

Також він додав, що "контрабандою, щоб вона йшла - у нас займаються - митники, прикордонники, СБУшники. А контролює їх губернатор".

Нагадаємо, 11 липня вдень у Мукачевому виникла перестрілка між "Правим сектором" та людьми з оточення народного депутата Михайла Ланьо.

В ефірі Еспресо. TV радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк наголосив, що Віктор Балога використав патріотичну організацію, щоб реалізувати свій деструктивний сценарій. Також Шкіряк зауважив, що, ймовірно, за вчорашньою перестрілкою стоїть саме Балога.

Читайте також: Стрілянина в Мукачеві (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua