Ланьо не ходив на засідання комітету Ради з протидії корупції, - нардеп

Народний депутат Михайло Ланьо, який став стороною конфлікту у Мукачевому, є членом комітету Верховної Ради з запобігання та протидії корупції, однак депутати кажуть, що на засіданнях комітету його ніколи не бачили
Depo.Влада
13 липня 2015 11:17
ФОТО: depo.ua

Зокрема, про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко, передає depo.ua.

"З подивом дізнався, що Ланьо, виявляється, член нашого комітету з запобігання і протидії корупції. Не пам'ятаю його - не ходить на засідання", - розповів депутат.

Відзначимо, як розповів раніше лідер фракції "Блок Петра Порошенка" та колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, Ланьо "кришує" контрабанду на Закарпатті ще з 2005 року.

"Думки закарпатців про те, що далі не можна терпіти сваволю корумпованої мафії, яка з'їла закарпатський бізнес, мають підґрунтя. Ще з 2005 року, з часів роботи в МВС, я мав оперативну довідку про те, що головним організованим злочинним угрупованням Закарпаття керував такий собі "Блюк", відомий під прізвищем Ланьо, який контролював контрабанду і наркотрафік, кришував усі можливі і неможливі бізнеси того краю. Сьогодні він народний депутат від "Волі народу" (група Єремєєва), намагається далі утримати цей контроль. У нього дуже багато своїх людей і в міліції, і в прокуратурі, і в СБУ. І тому недарма після появи озброєних людей на його захист приїхав начальник міліції міста", - повідомив Луценко. 

Читайте також: Стрілянина в Мукачеві (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Стрілянина в Мукачеві: Війна не за цигарки, а за наркотрафік

Стрілянина в Мукачеві та Правий сектор: розбірки Балоги та "Блюка"

 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua