КВУ заявляє про спроби масових фальсифікацій виборів на Луганщині

Демократичний та відкритий характер виборчого процесу на Луганщині опинився під загрозою, - повідомляють у Комітеті виборців України
Depo.Влада
5 липня 2016 12:39
ФОТО: depo.ua

За словами генерального директора ВГО "Комітет виборців України" Олексія Кошеля, в 114 виборчому окрузі відбувається спроба масової фальсифікації результатів виборів, а саме виключення зі складу дільничних комісій представників низки політичних партій.

"ОВК 114 округу після подань одних і тих же кандидатур на членів ДВК та спостерігачів від одного з кандидатів, було ухвалено рішення про скасування реєстрації членів ДВК від кількох політсил”, - повідомив генеральний директор КВУ.

КВУ заявляє про спроби масових фальсифікацій виборів на Луганщині - фото 1

На думку Олексія Кошеля, така ситуація ставить під загрозу проведення демократичних виборів на Луганщині та може вплинути на результат волевиявлення виборців.

КВУ заявляє про спроби масових фальсифікацій виборів на Луганщині - фото 2

"За інформацією наших спостерігачів, персональні дані членів ДВК були використані для подачі кандидатур в тому числі і на офіційних спостерігачів. В результаті окружком №114 спочатку зареєстрував офіційних спостерігачів від одного з кандидатів, а потім скасував реєстрацію членів ДВК які були зареєстровані спостерігачами", - заявив Кошель.

На думку генерального директора Комітету виборців, в 114 окрузі готується підґрунтя для масової фальсифікації результатів виборів.

"Такі маніпуляції вказують на підготовку до викривлення результатів виборів. КВУ закликає учасників виборчого процесу дотримуватись норм виборчого законодавства, а правоохоронні органи дати належну оцінку діям фальсифікаторів", - підсумував Олексій Кошель.

Як відомо, раніше, правозахисник Ігор Слєсарьов повідомив про фальсифікацію виборчих документів головою ОВК 114 округу, представником Опозиційного блоку Євгеном Байрамовим. За словами правозахисника, представниками Опозиційного блоку було підроблено близько 300 підписів, на підставі чого суб’єкти виборчого процесу позбулися своєї квоти у виборчій комісії.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада