Квіташвілі скаржиться, що Богомолець і Мусій блокують його реформи

Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі заявляє про блокування реформи охорони здоров'я народними депутатами від "Блоку Петра Порошенка" Ольгою Богомолець та Олегом Мусієм та парламентарем з Радикальної партії Оксаною Корчинською
Depo.Влада
16 липня 2015 21:03
ФОТО: depo.ua

"Пані Богомолець, пані Корчинська і пан Мусій сьогодні постаралися поховати реформу охорони здоров'я", - заявив він під час брифінгу, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

За його словами, вищевказані депутати, які входять до складу комітету Ради з питань охорони здоров'я, свідомо затягують проходження законів, розроблених Міністерством охорони здоров'я, через комітет.

Міністр заявив, що допускає можливість подачі законопроектів сесійну залу без розгляду їх парламентським комітетом.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України сьогодні зареєстрував у Верховній Раді України законопроект № 2309а "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров'я". Крім того, уряд  подав законопроекти № 2310а "Про внесення зміни до підрозділу 4 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров'я" та № 2311а "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення законодавства України з питань охорони здоров'я".

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.