Квіташвілі, що звільняється, розповів про плани на подальше життя

Міністр охорони здоров'я Олександр Саакашвілі після відставки має намір і далі допомагати українським чиновникам з медреформою
Depo.Влада
14 липня 2015 08:50
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю "Сегодня", передає depo.ua.

"Я не збираюся створювати якусь громадську організацію, виступати на користь відставки нового міністра (сміється - Авт.), робити в Україні політичну кар'єру, балотуватися на різні виборчі посади", - сказав Квіташвілі.

Після того, як написав заяву про відставку, міністр говорив з губернатором Одещини.

"Я з ним говорив, радився, тому що він Україну дуже добре знає, знає, яка влада тут, працював, вчився і т.д. Я йому розповів про ситуацію, яка склалася. Саакашвілі сказав:" Тобі вирішувати ". Під час його президентства в Грузії змінилося 8 міністрів охорони здоров'я і, по-моєму, ще більше міністрів екології та АПК ", - розповів Квіташвілі.

Але, за його словами, до нього в команду він йти не збирається: "З Саакашвілі я вже попрацював багато років в Грузії, я знаю, що це таке, мені потрібно трошки відпочити (сміється - Авт.)".

Як повідомляв  depo.ua, відставку міністра охорони здоров'я України Олександра Квіташвілі буде розглянуто на засіданні парламенту.