Кваснєвський: Путін є одним із батьків українського народу

Президент Росії Володимир Путін планує захопити Україну не військовими методами, а завдяки приходу до влади проросійських політиків
Depo.Влада
9 квітня 2015 14:03
ФОТО: depo.ua

Про це заявив екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський, передає depo.ua.

"Не вірю у те, що Путін є настільки безвідповідальним, аби в'їхати в Україну на танках. Я вважаю, що він може досягнути мети захоплення України без мілітарних методів", - сказав він в ефірі TVN24, пише УНІАН.

На його думку, Путін не наважиться на військове захоплення України, оскільки це призведе до повного розриву контактів із західними партнерами.

"Він чекає на момент, коли змучений український народ зробить Майдан-3, і скаже: слухайте, облиште це європейське майбутнє та порозмовляйте з тими, хто може надати реальну допомогу", - сказав екс-президент Польщі, додавши, що в Україні знайдуться політики, які почнуть переконувати людей у тому, що немає іншого виходу, як домовлятися з Москвою.

Крім того, Кваснєвський зазначив, що Путін може зазнати фіаско через зростання національної свідомості громадян України.

"Путін не усвідомлює того, що сталося за останні 25 років незалежності України, зокрема через два Майдани. Український народ народжується на наших очах, і парадоксально, та одним з батьків українського народу є Путін", - сказав Кваснєвський.