Кужель розповіла, як Бог підказав їй пробачити Тетерука

Народний депутат від "Батьківщини" Олександра Кужель розповіла, що допомогло їй прийняти рішення щодо конфлікту з нардепом Андрієм Тетеруком
Depo.Влада
3 грудня 2015 19:10
ФОТО: depo.ua

Про це Кушель розповіла в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Для мене цей депутат не існує. Я відверто скажу, як я прийняла рішення. Як віруюча людина, я коли молюся ставлю питання, як мені вчинити в цій ситуації. В мене нема такого, щоб я хотіла відімстити. Я відкрила Біблію, і куди я гляну – там є для мене відповідь. І я прочитала: Відпусти свого ворога. 108 псалом. І я вдячна богу, що він направив мене на кінець псалма, бо на початку написано про помсту ворогу", - сказала Кужель.

Вона також зазначила, що кожна людина заслуговує на прощення.

"Я його відпустила, для мене він не існує. Ми всі грішні люди, але у нас всіх є право покаятись і просити прощення", - сказала депутатка. 

Нагадаємо, 5 листопада у Верховній Раді Тетерук вдарив народного депутата від "Батьківщини" Олександру Кужель скляною пляшкою по голові. Вона заявила про струс мозку, а сам Тетерук сказав, що не збирається складати мандат, бо не відчуває своєї провини, адже, за його словами, просто захищався від ударів сумкою з боку Кужель.

6 листопада фракція "Батьківщина" зареєструвала в парламенті постанови про добровільне складання Тетеруком мандату і зняття з нього депутатської недоторканності

24 листопада стало відомо, що Кужель відкликала свою заяву в міліцію проти Тетерука.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада