Кужель написала звернення до нардепів

Народний депутат від "Батьківщини" Олександра Кужель написала звернення до народних обранців щодо інцидетну з її побиттям
Depo.Влада
24 листопада 2015 10:33
ФОТО: depo.ua

Відповідне звернення на засіданні Верховної ради зачитала нардеп Олена Шкрум, передає depo.ua.

Зокрема, вона закликала парламентарів до покаяння і заявила, що відкличе заяви в міліцію проти нардепа Андрія Тетерука.

"В цьому залі немає святих. Але для того й існує покаяння, щоб через нього душа очищувалася і ставала кращою, щоб у майбутнє приходила чистою та очищеною. Коли вночі у лікарні мій чоловік показав мені пост з вибаченням. Автор посту показався мені щирим в своїх почуттях. Мені здалося, що він щиро жалкує про вчинений вчинок, і тоді я прийняла рішення відкликати свою заяву. Але на ранок щирість поступилася цинічному розрахунку політтехнологів і це був особистий вибір цієї особи - чи слідувати заповіді Божій, чи знехтувати. Він неодноразово заявляв, що приносить вибачення Олександрі Кужель, яку він начебто не бив. Такої жінки з таким ім`ям в парламенті не існує. Є інша Олександра Кужель, яка декілька тижнів провела в лікарні зі струсом мозку, і тому ці вибачення адресовані комусь іншому", - йдеться у зверненні Кужель. 

Вона також закликала колег до об`єднання та до моральної зрілості.

"Ми не склали одну з головних вимог, яка відділяє нас від країн третього світу - вимогу моральної зрілості", - зазначила нардеп.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада