Курс України до НАТО і ЄС наближає повернення Криму, – Чубаров

Внесення змін до Конституції України про курс країни до НАТО і ЄС наближає повернення Криму

Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров, повідомляє Depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

"Прагнення України до НАТО і Європейського союзу буде зобов'язувати державу при вирішенні всіх питань, починаючи з реабілітаційних, у післяокупаційний період. Одночасно буде розроблятися законодавство, яке створюватиме максимальну збалансованість у вирішенні кримських питань. Простіше кажучи, Україна, зміцнюючись на шляху до НАТО та ЄС, наближає повернення Криму", - сказав Чубаров.

Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада закріпила в Конституції курс на вступ до НАТО і Європейського союзу.

Також Верховна Рада підтримала проект постанови про звернення до лідерів та нацпарламентів держав-членів НАТО, Північноатлантичної Ради та Парламентської Асамблеї НАТО щодо надання Україні Плану дій щодо членства в Альянсі.

Спікер парламенту Андрій Парубій підписав ухвалений сьогодні, 7 лютого, Верховною Радою закон про закріплення в Конституції курсу на вступ України до НАТО і Європейського союзу.

У НАТО визнають прагнення України до членства в Альянсі і наголошують на потребі продовжувати реформи.

Посольство США в Україні схвалює закріплення в Конституції України курсу на членство в НАТО і Європейському Союзі, а також заявляє про свою підтримку українських прагнень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #НАТО #ЄС