Купрій: Прикордонники покривають "міланський" відпочинок губернатора Херсонщини

Державна прикордонна служба України приховує інформацію про відпочинок за кордоном у робочий час голови Херсонської ОДА Андрія Путілова та вісімнадцяти голів райдержадміністрацій області
Depo.Влада
5 серпня 2015 15:10
ФОТО: depo.ua

Про це в своєму "Фейсбуці" написав народний депутат Віталій Купрій, передає depo.ua.

"Отримав відповідь на своє звернення від 13 липня 2015 року до голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка, в якій прикордонники відмовились надавати інформацію про перетин кордону очільником Херсонщини Андрієм Путіловим, а також головами РДА в Херсонській області в липні 2015 року", - написав Купрій.

Депутат звинувачує працівників Держприкордонслужби у покриванні можновладців, які літали відпочивати до Італії.

"Аргументація відмови надати таку інформацію не витримує жодної критики.Прикордонники неправомірно вказують на конфіденційність такої інформації, посилаючись на закони України. Проте така інформація становить суспільний інтерес і в жодному разі не може трактуватися як втручання в приватне життя», - наголосив Купрій.

Депутат написав, що направив звернення главі МВС Арсену Авакову зі скаргою про відмову в наданні інформації про відпочинок посадовців у робочий час за кордоном.

Нагадаємо, раніше нардеп Віталій Купрій заявляв, що губернатор Херсонської області Андрій Путілов у компанії деяких народних депутатів святкував свій день народження (7 липня) у Мілані в робочий час. Прізвищ депутатів Купрій не назвав.

Інші новини політики читайте в розділі Влада.depo.ua.