Кулькова ручка, лушпиння та кетчуп: Сущенко у СІЗО малює Францію та Італію (ФОТО)

Арештований на Росії український журналіст Роман Сущенко надіслав два малюнки із московського СІЗО "Лефортово"

Depo.Влада
21 листопада 2017 12:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила донька Юлія Сущенко, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Вчора під час зустрічі батько розповів, що надіслав нам серію нових малюнків, однак ми їх ніяк не могли отримати через довготривалу перевірку на цензуру. А сьогодні я отримала три нових листи, датовані травнем, червнем та серпнем. На мій подив, у конвертах також були два малюнки - французького міста Сен-Мало та італійського Перуджа", - розповіла вона.

За словами доньки Сущенка, для створення зображень він використовував папір, чорну кулькову ручку, чорний чай, лушпиння цибулі та кетчуп.

"Варто зазначити, що малюнки вперше були підписані рідною українською мовою і при цьому дійшли адресату, і цензура їх не забракувала", - сказала Юлія.

Загалом від політв'язня надійшло вже п'ять малюнків. До цього він зобразив весняний пейзаж, вид на французьку столицю Париж та швейцарське місто Женеву.

Нагадаємо, що 20 листопада дружині і доньці дозволили зустрітися з Сущенком у московському СІЗО "Лефортово".

Довідка: Кореспондента "Укрінформу" у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня 2016 року йому висунули звинувачення у "шпигунстві". У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У Міноборони України спростували це.

25 вересня Московський райсуд продовжив арешт Сущенку на два місяці - до 30 листопада.

На думку адвоката Марка Фейгіна, російський суд засудить українського журналіста на 20 років позбавлення волі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада