Кулика викликали до НАБУ для ознайомлення з матеріалами допиту

Військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика викликали в НАБУ для ознайомлення з матеріалами допиту, який відбувся раніше
Depo.Влада
13 липня 2016 19:19
ФОТО: depo.ua

 Про це повідомила прес-секретар Національного антикорупційного бюро України Світлана Олифіра, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Як ви пам'ятаєте, в день, коли пану Кулику суд мав обрати запобіжний захід, відбувався його допит, і він попросив ознайомитися з матеріалами допиту. Оскільки цей допит був записаний на відео, а це півторагодинне відео, то ознайомлення з цими матеріалами було перервано через судове засідання щодо обрання пану Кулику запобіжного заходу. Тому його сьогодні викликали для того, щоб продовжити ознайомлення з протоколом допиту, який відбувався раніше", - повідомила прес-секретар.

Олифіра також повідомила, що сьогодні детективи НАБУ ні про що питати Кулика не будуть.

"З приводу завтрашніх дій детективів, поки я вам цю інформацію повідомити не можу", - додала вона.

Нагадаємо, що Апеляційний суд Києва поновив на посаді військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика. 4 липня Солом'янський районний суд Києва усунув його на час проведення слідства від виконання обов'язків строком на 2 місяці - до 4 вересня 2016 року - для забезпечення безперешкодного проведення слідства.

Кулику ставиться ч. 2 ст. 368-2 КК України "Незаконне збагачення". Досудове розслідування встановило, що протягом 2011-2016 років Кулик отримав у власність ряд цінних об'єктів нерухомого майна та автомобілів, вартість яких значно перевищувала його офіційний дохід. Право власності в більшості випадків оформлено на близьких осіб.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада