Кулик заявив, що протокол не відповідає відеозапису допиту

Військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик заявив, що протокол допиту повністю не відповідає відеозапису
Depo.Влада
13 липня 2016 22:38
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив під час спілкування з журналістами, передає depo.ua.

"Я був викликаний для того, щоб нарешті ознайомитися зі своїми протоколами допиту як підозрюваного від 2 липня 2016 року. В ході ознайомлення я побачив, що там у кожному абзаці орфографічні помилки, протокол повністю не відповідає відеозапису", - заявив Кулик.

Він також повідомив, що залишив клопотання про приведення протоколу у відповідність.

"Заяви, клопотання ми залишили, попросили привести у відповідність. Попросив дати копію протоколу, щоб я міг показати рівень грамотності і підготовленості детективів НАБУ. Мені відмовилися дати цей протокол. Слова пропущені, і моя позиція захисту повністю викинута в протоколі допиту, повністю, тільки їх вказана позиція", - сказав Костянтин Кулик.

Він також висловив надію, що ще встигне повернутися на посаду прокурора.

"Наскільки мені відомо, є наказ генпрокурора. Я ще з ним не встиг ознайомитися", - зазначив Кулик.

Відомо також, що завтра Костянтину Кулику видадуть охорону.

"Погрози надходили, і батальйон Семенченка під вікнами чергував. Діти заховані. Мені погрози надходили, адвокату надходили прямі погрози вбивства. Розумієте, навіть перебуваючи в АТО, розслідуючи справу з підриву мобільної групи, я не брав собі охорону. Зараз я написав рапорт на ім'я генпрокурора, він його задовольнив, з завтрашнього дня мені буде видана офіційна охорона", - повідомив Кулик.

Нагадаємо, щ0 Апеляційний суд Києва поновив на посаді військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика. 4 липня Солом'янський районний суд Києва усунув його на час проведення слідства від виконання обов'язків строком на 2 місяці - до 4 вересня 2016 року - для забезпечення безперешкодного проведення слідства.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада