Кулик все ще може отримати зарплату, попри арешт рахунку, - прокурор

Прокурор АТО Костянтин Кулик, який підозрюється у незаконному збагаченні, все ще може отримати заробітну плату, незважаючи на арешт зарплатного рахунку
Depo.Влада
16 серпня 2016 20:47
ФОТО: depo.ua

Про це заявив перший заступник керівника САП Максим Грищук, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Кулик зараз продовжує виконувати свої обов'язки, за які отримує заробітну плату. І навіть, незважаючи на те, що на зарплатний рахунок накладено арешт, це не заважає йому звернутися в бухгалтерію і отримати ці кошти готівкою", - заявив Грищук.

Також заступник керівника САП пояснив, навіщо на майно Кулика наклали арешт.

"Його (майно, - ред.) не забирали. Фактично вони (сім'я Кулика, - ред.) як користувалися ним, так і користуються. Вони не можуть вчиняти юридичні дії з майном. Щоб вони не могли його продати, грубо кажучи".

Раніше Апеляційний суд міста Києва залишив у силі рішення Солом'янського районного суду Києва, який наклав арешт на рухоме і нерухоме майно прокурора сил АТО Костянтина Кулика.

Нагадаємо, що детективи НАБУ розслідують кримінальне провадження за ч. 2 ст. 368-2 Кримінального кодексу України "Незаконне збагачення" – за фактом отримання прокурором сил АТО генеральної прокуратури України Куликом у власність активів у значному розмірі, законність набуття яких не підтверджена доказами.

З'єднання ясувалося, що протягом 2011 - 2016 років Кулик отримав у власність ряд цінних об'єктів нерухомого майна та автомобілів, вартість яких значно перевищувала його офіційний дохід. Право власності оформлене в основному на близьких осіб.

Кулика, якого суд першої інстанції відсторонив від посади, поновив в правах Апеляційний суд Києва 13 липня.

14 липня Національне антикорупційне бюро України оприлюднило розмови військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика зі своїм адвокатом. На запису прокурор поливає брудом представників НАБУ, називаючи їх "мусорами", "шлеперами" та іншими лайливими словами.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада