Кулик поскаржиться Луценкові на Ситника

Прокурор сил АТО Костянтин Кулик, який звинувачується НАБУ у незаконному збагаченні, стверджує, що ця справа є замовною
Depo.Влада
14 липня 2016 18:49
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив журналістам, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду". 

"Раніше я заявляв про те, що Ситник виконує замовлення, щоб перешкодити розслідувати справу Курченка і Януковича. Я про це готую рапорт генеральному прокурору, завтра подам. В ефір я не готовий це говорити, там треба проводити окреме розслідування", – сказав він.

На уточнююче питання про те, чи є в нього докази, він відповів ствердно.
Відповідаючи на питання про його цивільну дружину Ірину Німець, на яку записано майно, він заявив, що у нього немає цивільної дружини.

На питання про те, звідки у нього взялися три мільйони гривень, Кулик відповів, що мав можливість заробити ці гроші раніше.

"Я не зовсім розумію обвинувачення, які мені висувають. Звучить так, як ніби я зайшов у 2011 або 2015 році з порожніми кишенями", – сказав він.

Коментуючи показаний на відео допиту момент, коли він не міг згадати номер своєї квартири, Кулик заявив, що останні півтора року проживає і проходить службу в Краматорську, тому міг забути номер.

Нагадаємо, що раніше керівники НАБУ та Спеціальної антикорупційної прокуратури під час брифінгу озвучили деталі справи Кулика та етапи її розслідування.

Директор НАБУ Артем Ситник також заявив, що керівництво Генпрокуратури "впихнуло" Кулика у розслідування справи Курченка, щоб надати йому образ героя.

Також він додав, що це було зроблено вже після того, як була підготовлена підозра щодо Кулика і в Генпрокуратурі про підозру знали.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада