Кулеба: Відносини між Кремлем та Білим Домом потепліють, та не дуже

Потепління відносин між США і Росії після перемоги Трампа на виборах президента США можливо, але не зі стратегічних питань
Depo.Влада
9 листопада 2016 12:51
ФОТО: depo.ua

Про це сказав постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Робити трагедію з перемоги Дональда Трампа означає діяти недалекоглядно і не враховувати сили американської системи стримувань і противаг. Мабуть тактичне потепління між США і Росією можливо, але стратегічні принципові відмінності між ними так і залишаться принциповими. Розбіжність з приводу російської агресії проти України є стратегічним", - сказав Кулеба.

Український дипломат зазначає, що Україні потрібно продовжувати проводити свої реформи і ставати сильнішими, щоб менше залежати від закордонної підтримки, а також поважати вибір американців.

"Досвід виборів в інших країнах за останні роки також повинні навчити нас, що необхідно розрізняти позицію політиків під час виборів або до призначення і вже після перемоги або призначення на відповідальну посаду", - нагадав Кулеба.

Нагадаємо, кандидат у президент США від Республіканської партії Дональд Трамп отримав 288 голосів виборців і стає президентом США.

При цьому його головна суперниця "демократка" Гілларі Клінтон вже визнала свою поразку. 

Обраний президент традиційно приносить присягу й заступає на посаду 20 січня.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада