Кучма є офіційним представником України в Мінську - АП

Екс-президент України Леонід Кучма є офіційним представником України у тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі
Depo.Влада
2 лютого 2015 15:38
ФОТО: depo.ua
Кучма є офіційним представником України в Мінську - АП
Кучма є офіційним представником України в Мінську - АП

Про це свідчить розпорядження президента України Петра Порошенка, опубліковане на сайті «Української правди», передає depo.ua.

«Уповноважити президента України 1994-2005 років Кучму Леоніда Даниловича представляти Україну в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях за участю України, Спеціального представника діючого голови ОБСЄ Хайді Тальявіні та представника РФ - надзвичайного і повноважного посла РФ в Україні М. Ю. Зурабова», - йдеться у розпорядженні президента від 8 липня 2014 року.

У свою чергу, ватажок донецьких терористів Олександр Захарченко відмовляється їхати на переговори в Мінську, поки Україну представляє «приватна особа» Леонід Кучма.

Раніше бойовики вимагали замінити Кучму кумом Путіна Віктором Медведчуком, який зараз веде з ними переговори як представник з гуманітарних питань по лінії СБУ.