Кучма вважає, що в Україні все йде до замороженого конфлікту

Екс-президент, представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма вважає, що конфлікт на Донбасі може стати замороженим
Depo.Влада
12 вересня 2015 13:29
ФОТО: depo.ua

"Вся ситуація йде до того, щоб це був заморожений конфлікт: ні війни, ні миру. Це в інтересах насамперед нашого сусіда", - сказав він під час свого виступу на форумі YES, передає depo.ua.

Кучма нагадав, що такий результат практично всіх збройних конфліктів, які виникли після розпаду СРСР. "Повернуся до історії недалекої, а можна сказати навіть сьогоднішньої. Розпад Радянського Союзу і ті конфлікти, які сталися на цій території. Карабах, далі - Придністров'я, далі - весь Кавказ, в першу чергу Абхазія і Південна Осетія. Скажіть, скільки всяких комісій було створено - і що? Хоч одна проблема вирішена? Ні. Світло в кінці тунелю видно? Ні", - сказав Кучма.

Він підкреслив, що вже зараз у європейських ЗМІ майже нічого не пишуть про те, що відбувається в Україні, зате є багато розмов про те, скільки Європа втрачає через санкції проти Росії, хоча її втрати - ніщо порівняно з українськими.

Водночас Кучма додав, що не бачить військового шляху вирішення конфлікту на Донбасі і закликав використовувати всі дипломатичні й інші сили для мирного закінчення війни.