Кучма вийшов з Мінських переговорів

Другий президент України Леонід Кучма завершив свою роботу у Тристоронній контактній групі з урегулювання конфлікту на Донбасі

Про це за підсумками останньої зустрічі у Мінську за участі Кучми написала у Facebook його представник Дарка Оліфер, передає Depo.ua.

"На завершення сьогоднішньої роботи в Мінську Леонід Кучма подякував колегам у Тристоронній контактній групі за спільну роботу. В такий спосіб підбито підсумок його роботи представника України в Тристоронній контактній групі", - наголосила вона.

За словами Оліфер, окрему вдячність Леонід Кучма висловив білоруській стороні за сприяння в організації переговорного процесу.

"Своєю чергою Мартін Сайдік від імені Тристоронньої контактної групи подякував Леоніду Кучмі за його внесок у Мінський процес, а також за його мудрість та відданість своїй державі – Україні, виявлені ним під час переговорного процесу у Мінську", - написала вона.

Нагадаємо, 28 вересня Леонід Кучма заявив, що завершить роботу в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі, коли досягне критичного віку.

1 жовтня стало відомо, що Кучма візьме участь в намічених на 2 жовтня переговорах в Мінську

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна