Кучма в Мінську наполягатиме не стріляти на Великдень біля пунктів пропуску на Донбасі

Завтра, під час переговорів у Мінську, українська сторона наполягатиме на безпечній роботі КПВВ в зоні АТО в дні великодніх свят
Depo.Влада
28 квітня 2016 17:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила прес-секретар представника України в групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер у "Фейсбуці", передає depo.ua.

За її словами, другий президент України і представники Києва у Тристоронній контактній групу щодо Донбасу Леонід Кучма зустрівся з представником України в гуманітарній підгрупі Іриною Геращенко. Йшлося про ключові гуманітарні аспекти завтрашнього засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську.

"Украй гостро стоїть питання зриву звільнення заручників. Нагадаю, 20 квітня, під час попереднього засідання Тристоронньої групи в Мінську, всі сторони підтримали ініціативу української сторони і дали згоду на те, щоб таке звільнення відбулося перед Великоднем, - як жест гуманізму і доброї волі. Однак представники окремих районів Донецької та Луганської областей не виконали взятих на себе зобов'язань", - розповіла Оліфер.

Вона додала, що ще одним важливим питанням є безпечна робота пунктів пропуску на лінії зіткнення в дні великодніх свят.

"Ми наполягаємо: у жителів Донбасу повинна бути можливість перетинати КПВВ без побоювань за своє життя та здоров'я", - констатувала Оліфер.

Геращенко передала Кучмі відповідні пропозиції української сторони з усіх ключових питань гуманітарної роботи підгрупи.

"Заборона на мій в'їзд в Республіку Білорусь - це спроби третьої сторони зірвати Мінський процес. Але ми усвідомлюємо нашу відповідальність перед українським суспільством та українською державою, і тому не дозволимо себе спровокувати", - наголосила Ірина Геращенко.

Нагадаємо, що найближче засідання Тристоронньої контактної групи відбудеться в Мінську завтра, 29 квітня.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада