Кучма: Україна пропонує відвести танки від лінії розмежування

Тристороння контактна група з урегулювання ситуації на сході України з ініціативи української сторони обговорює можливість взаємного відведення танків від лінії розмежування
Depo.Влада
2 квітня 2015 19:07
ФОТО: depo.ua

Про це написала на своїй сторінці в "Фейсбуці" прес-секретар представника української сторони у тристоронній контактній групі, другого президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер, передає depo.ua.

"Щоб знизити напругу в регіоні, зараз обговорюється проблема взаємного відведення танків, 80-міліметрових мінометів, а також знарядь калібром до 100 мм... Це питання обговорюється з усіма зацікавленими сторонами. Слід зазначити, що це ініціатива української сторони, вона продовжує і розширює Мінські домовленості, досягнуті 12 лютого", - зазначила Оліфер.

За її словами, цю пропозицію обговорювали напередодні, під час спілкування учасників тристоронньої контактної групи та представників окремих районів Донецької і Луганської областей в режимі відеоконференції.

"Йдеться про послідовний і синхронізований за часом процес", - додала представник Кучми.

Нагадаємо, що спостерігачі місії ОБСЄ досі не засвідчують повного відведення важкого озброєння (калібром більше 120 мм) від лінії розмежування.