Кучма: Представники "республік" ігнорують пропозиції України

Представники самопроголошених Донецької та Луганської "народних республік" ігнорують пропозиції української сторони з багатьох питань
Depo.Влада
26 січня 2016 17:59
ФОТО: depo.ua
Кучма: Представники "республік" ігнорують пропозиції України
Кучма: Представники "республік" ігнорують пропозиції України

Про це повідомив представник України у тристоронній контактної групи Леонід Кучма на зустрічі з координатором підгрупи з гуманітарних питань ОБСЄ Тоні Фрішем, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Кучми.

"З багатьох питань наше співробітництво з представниками окремих районів Донецької та Луганської області є дорогою з одностороннім рухом. Ми не маємо відповідей на наші пропозиції. Вважаю, що ситуація повинна бути виправлена", - зазначив Кучма.

Також повідомляється, що на зустрічі сторони підкреслили необхідність закликати представників "ДНР"/"ЛНР" активізувати процес обміну заручниками; допустити фахівців міжнародної організації "Лікарі без кордонів" та експертів Міжнародного Комітету Червоного Хреста до місць утримання українських заручників, так і ув'язнених, які перебувають у місцях позбавлення волі на непідконтрольній Україні частині Донбасу; а також вжити заходів для відкриття переходу через лінію дотику в Луганській області.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада