Кучма побачив поганий знак у відсутності спільної заяви "нормандської четвірки"

Лідери країн "нормандської четвірки" (України, Німеччини,Франції і Росії) ще не дійшли спільної думки щодо розв’язання конфлікту на Донабсі
Depo.Влада
20 жовтня 2016 15:06
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив представник України в Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Сході України, другий президент України Леонід Кучма, повідомила на своїй Facebook-сторінці повідомила його прес-секретар Дарка Оліфер, передає Depo.ua.

 "Якщо виходити з коментаря президента Петра Порошенка, який він зробив по закінченні зустрічі, то, безперечно, це крок вперед. Правда, треба проаналізувати, що сказали інші учасники "нормандської четвірки". До речі, багато хто чекав їхньої спільної заяви. Її відсутність свідчить, що загальна думка ще далеко не досягнута. Вважаю також дуже правильним підтвердження на зустрічі безальтернативності "нормандському формату" і Мінських угод", - сказав Кучма.

Нагадаємо, що  під час вчорашньої зустрічі в Берліні лідери країн "нормандської четвірки" (Україна, Росія, Франція, Німеччина) домовилися затвердили "дорожню карту" з урегулювання ситуації на Донбасі відповідно до Мінських угод, за якими передбачені й місцеві вибори на окупованих територій.  При цьому щодо хронології їхнього проведення немає згоди: Україна на відміну від Росії та європейських партнерів, наполягає на виборах лише після взяття під контроль всієї ділянки російсько-українського кордону. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада