Кучма не проти, щоб Савченко вела переговори з "Л-ДНР"

Екс-президент України і представник України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма вважає, що немає нічого поганого в бажанні налагоджувати прямий зв'язок з ватажками "ЛНР/ДНР", проте це не дасть ніякого результату
Depo.Влада
9 червня 2016 19:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Українські новини".

"А ніхто не заперечує. Нехай вони зустрічаються, нехай налагоджують прямі контакти. Хто кому заважає? Або хто кому заперечує? Будь ласка. Якщо це буде на користь звільнення цих територій, щоб ці території дійсно стали українськими в повному розумінні цього слова", - сказав Кучма.

Поряд з тим він зазначив, що часто слова і певні пропозиції залишаються просто словами.

Кучма підкреслив, що в рамках переговорного процесу Тристоронньої контактної групи є всі можливості для діалогу, представлені як високі представники Росії, так і України.

Нагадаємо, що Савченко провела у зоні бойових дій декілька днів. Зокрема, вона зустрілася з Дмитром Ярошем. Разом вони відвідали українських воїнів, які дислокуються в Авдіївці та сел. Широкине. Раніше повідомлялося, що в зоні АТО Савченко сіла за штурвал бойового вертольота. Відзначимо, що поки Савченко їздила зоною АТО, вона встигла дати коментар щодо можливості особисто проводити переговори з лідерами "ДНР" і "ЛНР", чим викликала шквал обурення як серед користувачів соціальних мереж, так і в експертному середовищі.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада