Кучма наполягає на необхідності розміщення миротворців на кордоні з Росією

Другий президент, представник України в тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма наполягає на необхідності розміщення миротворців на українсько-російському кордоні
Depo.Влада
5 лютого 2016 20:41
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Lb.ua

"Я завжди говорив і сьогодні ще раз повторю: нам потрібно, щоб на українсько-російському кордоні були миротворчі війська, тому що сподіватися на те, що нам завтра віддадуть кордон, ми не можемо", - заявив Кучма.

За його словами, сьогодні складно говорити про довіру до бойовиків, якщо вони не допускають на підконтрольні їм території представників спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ).

Кучма також виключає визнання міжнародною спільнотою можливих "виборів" в самопроголошених "ДНР" та "ЛНР".

"Нехай проводять. Нехай ще раз покажуть світові, хто вони такі. І не треба буде нам умовляти: "слухайте, не проводьте вибори" і так далі, а вони нам будуть додаткові умови виставляти. Нехай проводять. Світ не визнав минулі вибори ... і ніколи не визнає", - сказав Кучма, коментуючи інформацію про те, що "ЛНР" і "ДНР" повернулися до ідеї самостійно провести "вибори" поза Мінськими домовленостями".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада