Хто переможе на Дніпропетровщині?

Лідируючі позиції Блоку Петра Порошенка на цих виборах підштовхнули деяких мажоритарників-самовисуванців йти на компроміси, щоб гарантовано потрапити в Раду
Depo.Влада
23 жовтня 2014 17:31
ФОТО: depo.ua
Хто переможе на Дніпропетровщині?
Хто переможе на Дніпропетровщині?

Зокрема, згідно з опитуванням Центру політичних і маркетингових досліджень «Соціс» у Дніпропетровській області, за Блок Петра Порошенка планують віддати свій голос 29,8% виборців з числа тих, хто піде на вибори і вже визначився, за кого голосуватиме. «Сильна Україна» - 10,3%, Радикальна партія - 10,3%, «Батьківщина» - 8,8%.

Так, серед мажоритарних кандидатів у Дніпропетровській області на 10 із 17 округів лідирують кандидати від «Блоку Петра Порошенка».

На 25-му окрузі, згідно з опитуванням, Максим Курячий набирає 29,4%,

26-му - Андрій Денисенко (33,7%),

28-му - Іван Куліченко (46,7%),

29-му - Віталій Купрій (39,5%),

30-му - Олександр Дубінін (32%),

32-му - Інна Рубан (32,5%),

34-му - Олександр Майстренко (26,2%),

39-му - Дмитро Плеханов (21,5%),

40-му - Валентин Дідич (30,1%).

На інших округах триває боротьба, результат якої буде відомий безпосередньо в день виборів.

Цікава картина склалася на 27-му окрузі, де спочатку йшов як самовисуванець Борис Філатов, який є заступником голови обласної держадміністрації. До середини кампанії він вів самостійну агітацію, підкреслюючи, що він не представляє жодну політичну партію, але в середині кампанії заявив, що підтримує Блок Петра Порошенка і, найвірогідніше після зустрічей і консультацій, у Блоці було прийняте рішення його підтримати, оскільки партією на цьому окрузі не був висунутий свій кандидат.

Очевидно, що, зваживши всі за і проти та подивившись на перші результати опитувань, самовисуванець побачив, що рейтинг його виріс до певного моменту і більше не збільшується, а його підтримка партією гарантує проходження в Раду. Зараз рейтинг Бориса Філатова становить 30,1%, і його найближчі конкуренти далеко позаду.