КСУ відклав розгляд закону про люстрацію через Соболєва

Конституційний суд України переніс засідання у справі щодо конституційності закону про люстрація через заяву нардепа Єгора Соболєва про відвід семи суддів
Depo.Влада
23 жовтня 2015 16:54
ФОТО: depo.ua

Про таке рішення оголосив голова КСУ Юрій Баулін, повідомляє кореспондент depo.ua.

"У зв'язку з поданим клопотанням представника ВРУ, народного депутата Соболєва Єгора Вікторовича, і зміною законодавства з цього питання в процесі розгляду справи, КСУ оголошує перерву для вивчення питання про можливість прийнятності цього клопотання. Про дату і час подальшого розгляду справи буде оголошено додатково", - оголосив Баулін.

У свою чергу, ініціатор клопотання Соболєв заявив, що ці семеро суддів не мають права розглядати закон про люстрацію, оскільки самі підпадають під дію цього закону. "Якщо ці семеро суддів визнають, що не мають права розглядати закон про очищення влади, то наступний крок -  забрати цих суддів з КСУ. Це найраще рішення і для них, і в цілому для системи правосуддя", - сказав нардеп журналістам після засідання КСУ.

Нагадаємо, сьогодні Соболєв звернуся з клопотанням до Конституційного Суду про відвід сімох суддів.

Він вважає, що зазначені судді мають конфлікт інтересів, оскільки в 2010 році приймали рішення про скасування Конституції 2004 року, що призвело до узурпації влади колишнім президентом Віктором Януковичем.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.

Мітки: КСУ, Соболєв