АТR звернувся до силовиків у прямому ефірі: Як ви будете дивитися в обличчя кримським татарам?

Заступник генерального директора з інформаційної політики кримськотатарського телеканалу ATR Ліля Буджурова виступила зі зверненням у прямому ефірі
Depo.Влада
26 січня 2015 13:06
ФОТО: depo.ua
АТR звернувся до силовиків у прямому ефірі: Як ви будете дивитися в обличчя кримським татарам?
АТR звернувся до силовиків у прямому ефірі: Як ви будете дивитися в обличчя кримським татарам?

Вона засудила дії місцевої влади, з дозволу якої в понеділок на телеканалі озброєні силовики проводять обшук, передає depo.ua з посиланням на «Крым.Реалии».

«Як ви будете дивитися в обличчя кримським татарам? Це виконання указу про реабілітованих громадян? Так ви виконуєте указ президента Росії?» - сказала вона в ефірі.

«Поки ми маємо можливість виходити в ефір, я хочу сказати, що повноцінних новин ви сьогодні не побачите. Я сподіваюся, що все закінчиться сьогодні. Я сподіваюся, влада усвідомлює, що вона робить і який удар вона робить і по народу, і по своїй репутації, як федеральна влада», - додала Буджурова.

Наразі ефір телеканалу працює з перериваннями на екстрені новини та заяви.

«Слідкуйте за нашими ефірами, поки ми ще працюємо», - звернулася до телеглядачів Буджурова.

Як повідомляв depo.ua, 26 січня Федеральна служба безпеки нагрянула з обшуком до офісу телеканалу АТR в Сімферополі.

«Приїхав повний КамАз з силовиками, купа слідчих з ФСБ і Слідчого комітету. Зараз ведуть бесіду з керівництвом. Біля кожного кабінету виставили озброєну людину», - повідомляє журналіст Шевкет Наматуллаєв.

Нагадаємо, 19 грудня представники АТR взяли участь у церемонії нагородження «Журналіст року» в Криму, у рамках якої отримали нагороду від окупаційної влади.

Телеканал ATR належить бізнесменові Ленуру Іслямову. Голову меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова називають одним з акціонерів каналу.

Мітки: обыск, ФСБ, АТР