Кров і похвала: Геращенку довелося роздвоїтися через Саакашвілі

Радник глави МВС і нардеп Антон Геращенко сьогодні заявив, що завжди вважав помилкою надання українського громадянства екс-президенту Грузії Михайлу Саакашвілі, який начебто був тираном на батьківщині, хоча ще у сам же хвалив його за минулі заслуги

Два пости радника глави МВС і народного депутата від "Народного фронту" явно контрастують, повідомляє Depo.ua.

"Вся влада Саакашвілі в Грузії трималася на насильстві і постійній брехні. Давати йому громадянство України було помилкою. Саакашвілі був тим, ким був Янукович для України – тираном і свавільцем... Тепер Саакашвілі хоче влаштувати нову бійню в Україні, здати її Росії і боягузливо втекти?", – йдеться у сьогоднішньому дописі Геращенка.

Водночас 2 роки тому він висловлював протилежні характеристики Саакашвілі, хоча на той момент нардепу вже мало бути достеменно відомо про безчинства колишнього грузинського лідера, якщо вони були.

Тепер під постом Геращенка користувачі Інтернету масово пригадують йому похвалу Саакашвілі.

Нагадаємо, що увечері 10 вересня позбавлений українського громадянства Саакашвілі та його прихильники штурмом взяли український кордон у пропускному пункті "Шегині". Під час цього інциденту, за офіційними даними, 12 бійців Національної поліції та 5 працівників Держприкордонслужби дістали тілесні ушкодження. Цей факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Тим часом генпрокурор Юрій Луценко заявив, що організатори прориву Саакашвілі будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. Згодом президент Петро Порошенко назвав злочином перехід Саакашвілі державного кордону.

Сам Саакашвілі запевняє, що ані він, ані його прихильники не порушували закон і звинувачує у злочинах президента України Петра Порошенка.

12 вересня Саакашвілі підписав підозру у незаконному перетині кордону зі своїми зауваженнями.

Довідка. Наприкінці липня президент України Петро Порошенко указом позбавив українського громадянства екс-голову Одеської ОДА та лідера Руху нових сил Михайла Саакашвілі, якого сам же у травні 2015 році увів у громадянство.

Загалом, згідно зі ст. 19 Закону "Про громадянство України", людина може втратити громадянство, якщо добровільно набула громадянства іншої держави, свідомо подала неправдиві відомості, підробні документи, коли набувала українського громадянства, або пішла на військову службу іншої держави. Сам Саакашвілі стверджує, що не обманював українську владу, а на опублікованій у ЗМІ відповідній анкеті не його підпис.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme