Кривий Ріг: виборчі бюлетені передали дільничним комісіям

У п’ятницю, 25 березня, районні виборчі комісії Кривого Рогу передали виборчі бюлетені позачергових виборів міського голови дільничним виборчим комісіям.
Depo.Влада
26 березня 2016 10:49
ФОТО: depo.ua

Усі РВК провели передачу відповідно до вимог виборчого законодавства. Утім, під час перерахунку на одній з виборчих дільниць Центрально-Міського району було виявлено невідповідність у кількості виборчих бюлетенів, повідомляє depo.ua з посиланням на "Опору".

У всіх семи районних виборчих комісіях, а саме Центрально-Міській, Саксаганській, Дзержинській, Довгинцівській, Тернівській, Жовтневій та Інгулецькій виборчі бюлетені видавалися протягом дня, у визначений для кожної дільничної виборчої комісії час. РВК зберігали бюлетені, згідно з вимогами ч. 5 ст. 75 Закону України «Про місцеві вибори», в опломбованих приміщеннях, в упаковці підприємства-виготовлювача.

Отримати виборчі бюлетені від імені відповідної дільничної виборчої комісії приїздили уповноважені на це її рішенням члени комісії. Загалом, процес передачі відбувався відповідно до норм Закону України "Про місцеві вибори". Однак, спостерігачами ОПОРИ було зафіксовано кілька випадків, коли до Тернівської та Саксаганської районних у місті виборчих комісії приїздили представники ДВК без відповідних документів.

Втім, вони отримали бюлетені лише під час повторного візиту, коли представили членам РВК повний пакет пакет документів: постанову ДВК про делегування, посвідчення, паспорт.

Як стало відомо спостерігачам ОПОРИ, на виборчій дільниці № 121765 Центрально-Міського району під час підрахунку було виявлено невідповідність у кількості наявних бюлетенів з кількістю, вказаною у витязі з протоколу. Члени комісії нарахували на 20 виборчих бюлетенів більше, про що ними було складено акт та повідомлено голову РВК.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада