ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кримських татар вербують на "вибори" Путіна

В окупованому Криму кримських татар, які працюють у бюджетній сфері, агітують брати участь в роботі "виборчих комісій" на майбутніх виборах президента Росії

Depo.Влада
10 лютого 2018 23:15
ФОТО: depo.ua

Про це розповів кримськотатарський активіст, ветеран національного руху Зевджет Куртумеров, передає Depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

"Агітують кримських татар з бюджетної сфери, осіб, які так чи інакше залежні від нинішньої влади для участі у виборчих комісіях на майбутніх виборах президента Росії. Справа в тому, що багато наших співвітчизників в Криму до 2014 року дуже часто брали участь як спостерігачі на виборах і дуже добре знають ці процеси. Нинішня влада це використовує", – розповів активіст.

За його словами, тиждень тому проросійські кримськотатарські організації провели в Кримському інженерно-педагогічному університеті збори, на яких закликали кримських татар йти на вибори президента Росії.

Бюджетників агітували представники "об'єднання кримських татар "Кърым"", "Фонд кримськотатарського мистецтва та етнографії", "Комітет кримськотатарської молоді" та президент Кримського інженерно-педагогічного інституту Февзі Якубов.

"Влада, яка в Криму діє від імені Росії, вживає посилених заходів, щоб залучити кримських татар у виборчий процес. Задіяно все духовенство на чолі з муфтієм Еміралі Аблаєвим, чиновники, які працюють як в апараті уряду, так і в парламенті. Вони розраховують, що кримські татари підуть на вибори", – зазначив Куртумеров.

Нагадаємо, 15 грудня Рада Федерації призначила вибори президента Росії на 18 березня 2018 року - день анексії Криму.

3 лютого ЗМІ повідомили, що Росія направила МЗС України запит про відкриття чотирьох виборчих дільниць для організації голосування на виборах президента Росії.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада