ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Кримський суддя-сепаратист судиться з Радою, щоб поновитися на роботі

На розгляді Вищого адмінсуду Україні перебуває справа за позовом екс-голови Апеляційного суду Криму Валерія Чорнобука до Верховної Ради України, який намагається оскаржити скасування рішення щодо його звільнення

Depo.Влада
14 вересня 2017 07:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Громадське".

13 вересня засідання знову було відкладене через те, що один з колегії суддів заявив про самовідвід. Розгляд справи буде поновлено до формування колегії.

Додамо, що Чорнобук вже 10 місяців судиться з Радою і намагається повернутися на посаду судді апеляційного суду Дніпропетровської області.

Нагадаємо, у вересні минулого року Рада звільнила екс-голова Апеляційного суду Криму та суддю Дніпровського апеляцінйого суду Валерія Чорнобука за порушення присяги судді.

Довідка: Екс-голова Апеляційного суду Криму Валерій Чорнобук, який закликав інших суддів півострова служити окупантам, був суддею апеляційного суду Дніпропетровської області. Він отримав медаль за службу в АТО. Суддя проходив службу у 39 батальйоні територіальної оборони протягом двох місяців. Він демобілізувався через сорок п'ять діб перебування у зоні АТО, що є мінімальним терміном для отримання статусу учасника бойових дій. Свою службу Валерій Чорнобук ніс при батальйонному штабі, не наближуючись до лінії бойових зіткнень. Його офіційна посада — начальник третьої бані, але він возив командира батальйону на власному позашляховику.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада