Кримський "суд" знову вирішуватиме, чи допитувати Полозова

У Криму суд першої інстанції знову буде вирішувати, чи дозволити ФСБ провести слідчі дії щодо адвоката Ільмі Умерова - Миколи Полозова
Depo.Влада
8 листопада 2016 10:44
ФОТО: depo.ua

Про таке рішення Апеляційного суду в Криму у вівторок повідомив сам Полозов в своєму Twitter, передає Depo.ua.

"Суд задовольнив позицію ФСБ і прокурора і направив мою справу на новий розгляд до суду першої інстанції. А ви кажете суд в Росії є", - написав він.

"Моя справа пов'язана зі справою Ільмі Умерова. Слідчий ФСБ хоче допитати мене у якості свідка, позбавивши процесуального статусу захисника", - пояснив Полозов.

"Безумовно, це незаконна спроба позбавити Ільмі Умерова захисту і факт тиску з боку органів ФСБ на мене в Криму", - додав він.

"Всі відомі мені відомості про Умерова захищені адвокатською таємницею, тому що отримані при наданні йому юридичної допомоги. Прокуратура і ФСБ це знають", - зазначив Полозов.

При цьому він впевнений, що ініціатива ФСБ і прокуратури - це лише привід.

"Основна мета ФСБ і прокуратури це бажання залякати мене, позбавивши можливості захищати права людини в Криму", - написав Полозов.

"Також, до залякування відноситься спроба слідчого комітету порушити проти мене справу за двома статтями. Дослідча перевірка продовжена", - додав адвокат.

Нагадаємо, 3 листопада Полозов дізнався про плани ФСБ  розпочати слідчі дії щодо нього.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада