Кримський "міністр" Полонський вважає, що схожий на "Няшу" Поклонську

"Віце-прем'єр" Криму Дмитро Полонський припускає, що в МЗС Польщі його переплутали із внесеною до санкційних списків ЄС "прокурором" Криму Наталією Поклонською
Depo.Влада
5 жовтня 2015 18:36
ФОТО: depo.ua

Так Полонський прокоментував заяви Польщі щодо незаконності його в'їзду в країну, передає depo.ua з посиланням на РИА Новости.

"Мене в санкційних списках немає, і вони не мали права мене не впустити. На абсолютно легальних підставах я в'їхав в країну. Міністр закордонних справ Польщі озвучив, що вони мене "проморгали" на в'їзді до Польщі. У мене є версії: список (санкційний) англійською мовою, там є Поклонська Наталія Володимирівна (прокурор Криму), але як можна переплутати прізвища та імена - для мене загадка ", - сказав Полонський.

За його словами, заяви МЗС Польщі про підроблений паспорт або помилку "смішні" і означають спробу "вибачитися перед США або Україною".

Раніше Полонський поскаржився, ніби на конференції його навмисно облили кавою за "вказівкою" українського посла в Польщі Андрія Дещиці .

Як повідомлялось, так званий кримський "міністр" потрапив до Варшави шляхом махінацій із прізвищем.

Слід зазначити, що Полонського справді немає у списку осіб, яким заборонений в'їзд в ЄС. 

У нараді, що проходила у Варшаві з 21 вересня по 2 жовтня 2015 року, брали участь 57 офіційних делегацій країн-учасниць ОБСЄ і понад 1000 представників урядових і неурядових організацій.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.