Кримський "Гоблін" вступився за друзів-корупціонерів

Так званий голова Криму Сергій Аксьонов заявив про ведення на півострові "замовної кампанії з очорнення місцевих чиновників"
Depo.Влада
7 липня 2015 13:31
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав на засіданні "парламенту" Криму 7 липня, повідомляє depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

"Проти нас була замовна робота, щоб очорнити імідж республіки», - сказав Аксьонов.

Він вирішив створити комісію за участі повноважного представника президента Росії в Криму Олега Белавенцева і спікера "кримського парламенту" Володимира Константинова, яка буде розбиратися з кожним затриманням посадової особи.

"Всі, хто чесно працює, може розраховувати на мій особистий захист і підтримку. За кожного особисто ми - я, Олег Белавенцев і Володимир Андрійович (Константинов - ред.) - будемо формувати думку, не тому що ми хочемо когось прикрити, а тому що, судячи з останніх ситуацій, є люди, зацікавлені в дестабілізації ситуації і виставленні Криму як особливо корумпованого регіону", - додав він.

На засіданні Константинов обурився тим, що засоби масової інформації після серії нещодавніх затримань посадовців у Криму назвали нинішню команду влади найбільш корумпованою за всю історію Криму.

"Це чистої води інформаційна брехня. Та команда, яка сьогодні працює, найчистіша і найчесніша з тих, які я бачив у Криму. Я відповідаю за це своєю головою", - сказав кримський "спікер".

Хоча він визнав, що корупція в Криму є, але на більш низькому рівні, і породжують її, на думку спікера, самі кримчани, які дають хабарі чиновникам.

До цього Аксьонов назвав надуманими звинувачення щодо "міністра промислової політики" Криму Андрія Скринника в розкраданні державного майна в особливо великмх розмірах.

Нагадаємо, управління ФСБ Росії Криму наприкінці червня повідомило, що Скринника підозрюють в пособництві у скоєнні розкрадання групою осіб державного майна.

30 червня управління ФСБ щодо Криму і Севастополя повідомило про порушення кримінальної справи відносно голови кримської податкової Миколи Кочанова за хабарництво.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.