Кримський "Гоблін" побачив "вуха" Яценюка в ринковому бунті в Сімферополі

Так званий глава Криму Сергій Аксьонов стверджує, що підприємці, які виступили проти демонтажу ринку в Сімерополі, піддалися на провокації з боку "посильних від Яценюка"
Depo.Влада
7 липня 2015 14:00
ФОТО: depo.ua
Кримський "Гоблін" побачив "вуха" Яценюка в ринковому бунті в Сімферополі
Кримський "Гоблін" побачив "вуха" Яценюка в ринковому бунті в Сімферополі

Про це він заявив на засіданні "ради міністрів", передає depo.ua з посиланням на КрыМедиа.

За його словами, провокатори, які "баламутили воду", ніякого відношення до цього ринку не мали.

У свою чергу "глава адміністрації" Сімферополя Геннадій Бахарєв додав, що цих осіб вже вирахували, всі їхні дії запротоколювали. "Надалі з ними буде проводитися роз'яснювальна робота", - пообіцяв Бахарев.

Зараз міська "влада" завершують вивезення речей. "Вчора 60% ми звільнили від речей людей, які там торгували. Сьогодні ми плануємо до кінця дня завершити вивіз", - уточнив "глава адміністрації".

Нагадаємо, вчора підприємці Сімферополя вирушили на пікет до так званої "Ради міністрів" Криму через знесення ринку на вулиці Козлова.

Раніше в Сімферополі поліція оточила ринок і розпочала демонтаж торгових точок. Так званий голова міської адміністрації Геннадій Бахарев заявив, що "демонтаж ведеться на підставі постанови Ради міністрів РК№465 "Про питання звільнення земельних ділянок від незаконно розміщених на них об'єктів, які не є об'єктами капітального будівництва" та постанови адміністрації міста №25 "Про питання звільнення земельних ділянок від незаконно розміщених на них об'єктів, які не є об'єктами капітального будівництва".

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.