Кримським екс-депутатам пропонують довести, що вони не зрадники

Заступник прокурора АРК при ГПУ Назар Холодницький запропонував екс-депутатам ВР Криму, які вважають себе невинуватуми перед Україною, прийти до прокуратури
Depo.Влада
7 серпня 2015 16:09
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Так  Холодницький відреагував на вимогу народного депутата України, голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, виключити зі списку екс-депутатів Криму, оголошених у розшук, двох осіб - Енвера Абдураїмова і Сафуре Каджаметову.

"Список опублікований для того, щоб усі могли його побачити і оцінити. Можливо, в списку є депутати, які вважають себе невинуватими. Пропоную їм з'явитись до прокуратури АР Крим і надати свої доводи", - написав Холодницький.

"У той самий час, можливо, у когось є достовірна інформація про депутатів, які мали бути в цьому списку, а їх з якихось причин немає. Також пропоную надати в прокуратуру таку інформацію", - додав він.

Як повідомлялось раніше, Чубаров стверджує, що Абдураїмов і Каджаметова відкрито виступили проти незаконної позачергової сесії Верховної Ради АРК, скликаної та проведеної 27 лютого 2014 року, і участі в його роботі не брали.

За його словами, Абдураїмов і Каджаметова, виконуючи рішення Меджлісу, не брали участь і в усіх наступних (після 27 лютого 2014 року) засіданнях Верховної Ради АРК, як до 15 березня 2014 року - дати ухвалення Верховною Радою України Постанови № 891 - VII "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим", так і в наступних засіданнях уже незаконної Державної ради Криму.

У зв'язку з цим голова Меджлісу вважає неправомірним включення цих депутатів до списку прокуратури АРК.

Верховна Рада України 13 лютого звернулась до генпрокурора з вимогою невідкладно притягнути до відповідальності депутатів Верховної Ради Криму і Севастопольської міськради, причетних до проведення  "референдуму" 16 березня.

У списку, зокрема, 75 депутатів кримського парламенту. Ще один - Василь Ганиш - затриманий 28 квітня при виїзді з Криму співробітниками СБУ спільно з Держприкордонслужбою України.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua