Кримські татари презентували стратегію публічної дипломатії

Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров розраховує на розгляд Верховною Радою права кримськотатарського народу на самовизначення в Криму
Depo.Влада
9 серпня 2016 16:26
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав під час круглого столу "Корінні народи України: історія, сучасність та перспективи", передає depo.ua з посиланням на Українську правду.

Крім того Чубаров сподівається на розгляд законопроекту про статус кримськотатарського народу як корінного до кінця 2016 року.

"Ми будемо намагатися зробити все, щоб законопроект розглянули до кінця цього року. І не тільки законопроект, але і ті зміни, які повинні бути внесені в Конституцію України", - сказав він.

Також Чубаров висловився за врегулювання взаємодії представницьких органів кримськотатарського народу з місцевою владою.

Під час круглого столу перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова презентувала стратегію публічної дипломатії кримськотатарського народу, розраховану на 2 роки.

У свою чергу фахівець Естонського інституту з прав людини (ЕІПЛ), член постійного Форуму ООН з питань корінних народів (ПФКН) Олівер Лооде поінформував, що документ спрямований на створення "мережі альянсів" кримськотатарського народу по всьому світу.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада