Кримські татари-колаборанти заявляють, що їхні співвітчизники "зобов'язані" йти на "вибори"

У суботу, 10 вересня, в окупованому Криму відбувся "IV З'їзд міжрегіонального громадського руху кримськотатарського народу "Кирим", керівником якого є Ремзі Ільясов. Сьогодны окупанти доповіли про підсумки з'їзду
Depo.Влада
13 вересня 2016 12:47
ФОТО: depo.ua

"Жоден кримський татарин не має права залишатися осторонь; не повторювати колишніх помилок; за Путіна і "Єдину Росію"!" - такі заклики містяться в резолюції з'їзду, яка розміщена на сайті партії "Єдиної Росії", передає depo.ua.

Автори резолюції підкреслюють, що кримські татари "зобов'язані" проголосувати на виборах так само, як "інші кримчани":

"У зв'язку з цим жоден кримський татарин не має права залишатися осторонь і не брати участь в подіях, що відбуваються, що стосуються Криму".

Колабораціоністи також попереджають, що від того, як поведуть себе кримські татари на майбутніх виборах в Держдуму Росії, буде залежати їхнє майбутнє на півострові:

"Від того, чи зуміємо ми вловити пульс суспільного життя, вірно осмислити особливості пережитого часу, налагодити плідну співпрацю, визначальним чином залежатиме напрям подальшого розвитку нашого народу. 18 вересня кримські татари обиратимуть не просто депутатів Державної Думи, 18 вересня кримські татари будуть обирати своє майбутнє - разом з усіма іншими кримчанами будувати новий багатонаціональний російський Крим або приректи себе на ізоляцію".

Нагадаємо, рух "Кирим" було створено Ремзі Ільясовим, колишнім членом Меджлісу кримськотатарського народу, який у 2014 році підтримав анексію Криму. Однак Мустафа Джемілєв вважає, що так званий рух "Кирим" не можна вважати представницьким органом кримськотатарського народу, оскільки він було створено незаконним шляхом в "відповідно до смаків окупантів".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада