ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кримчани з російськими паспортами можуть втратити громадянство України

Президент України Петро Порошенко запропонував Верховній Раді проект закону, яким передбачається втрата людиною  українського громадянства внаслідок отримання нею громадянства Росії в окупованому Криму

Depo.Влада
20 квітня 2018 18:30
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у тексті проекту закону, опублікованому на сайті Ради 19 квітня, передає Depo.ua.

Так, Порошенко пропонує доповнити статтю 19 про підстави втрати громадянства України новим пунктом. Згідно з ним, набуття громадянства РФ унаслідок дій окупаційної адміністрації Росії на території Криму вважається "недобровільним набуттям іншого громадянства".

Добровільним набуттям громадянства іншої держави, як і раніше, вважаються усі випадки, коли українець для отримання громадянства іншої країни звертався із заявою чи клопотанням відповідно до порядку національного законодавства.

Водночас отримання громадянином України громадянства Росії на окупованих територіях Криму та міста Севастополя за законопроектом президента вважається підставою для втрати українського громадянства.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко доопрацював законопроект про зміни до закону про громадянство.

Сьогодні законопроект №8297 "Про внесення змін до закону "Про громадянство України" щодо удосконалення окремих положень" внесли до Ради.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада