Крим не відрізали від електрики, –"Укренерго"

Київ продовжує поставляти електроенергію до окупованого Криму двома лініями електропередач "Каховська - Титан" (потужність 220 КВ) і "Каховська - Джанкой" (330кВ)
Depo.Влада
12 жовтня 2015 12:55
ФОТО: depo.ua

Про це заявив начальник управління з інформаційної політики НЕК "Укренерго" Зіновій Буцьо, передає depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

"Усього ми передаємо до Криму зараз потужність у 650 КВ. Це дещо менше потреб півострова - вони на рівні у 850 КВ. Втім, минулого тижня кримський оператор заявляв, що обсягу, який поставляється зараз, їм цілком достатньо", - сказав Буцьо.

За його словами, на сьогоднішній день заявок із Криму про брак потужностей також не надходило.

"НЕК у своїй діяльності керується законом "Про електроенергетику", правилами роботи оптового ринку електроенергії. Ми не можемо самі ухвалювати рішення про обмеження поставок або відключення споживачів. Ми як оператор мереж маємо виконувати добові графіки ДП "Енергоринок". Невиконання графіків - у тому числі наша відповідальність, але також може призвести до розбалансування мереж. Ми розуміємо громадянську позицію мітингувальників на адміністративному кордоні з півостровом, але просимо знайти компроміс", - зазначив Буцьо.

Нагадаємо, що сьогодні учасники блокади Криму заявили про відключення лінії електропередач "Каховська - Джанкой".

Нагадаємо, 11 жовтня учасники блокади заявили про відключення однієї лінії електропередач до Криму.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.