Кремль виступає потужним "меценатом" Зеленського, – Newsweek

Шоумен і кандидат у президенти України Володимир Зеленський має потужного "мецената" в обличчі Кремля – його фінансують люди помічника Кремля Владислава Суркова та російського мільярдера Костянтина Малофєєва

Про це свідчить зламане листування бойовика "ДНР" Дмитра Хавченка, що опинилося у відкритому доступі, передає Depo.ua із посиланням на Newsweek.

Хавченко – людина Олександра Бородая, який, в свою чергу, працював піарником Малофєєва, а після вторгнення в Україну його було призначено "прем'єр-міністром ДНР".

"У листах йдеться про те, що російський службовець безпеки, який має зв'язки із керівництвом "ДНР", намагався обміняти криптовалюту на готівку, щоб передати на президентську кампанію Зеленського. В одному із повідомлень член російських служб безпеки зазначає, що вони "затвердили бюджет на дії коміка", - йдеться у статті.

Електронні листи також демонструють, що частина фінансування надійшла Суркова та Малофєєва – саме вони диктували політику Кремля щодо України.

Служба безпеки України заявила, що офіційно перевіряє інформацію про фінансування кампанії Зеленського з боку представників російських спецслужб, пов'язаних із "ДНР" та "ЛНР".

Нагадаємо, опозиційний політик і кум російського президента Віктор Медведчук хоче підтримати на виборах Зеленського.

Медведчук повідомив також, що Путін уже підготував Зеленському "спокусливу" донбаську угоду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна