Кремль офіційно вжив термін «Новоросія». МЗС України відповів тролінгом

Міністерство закордонних справ РФ вперше вжив термін «Новоросія» до контрольованих терористами частин Донецької та Луганської областей на офіційному рівні
Depo.Влада
26 вересня 2014 08:45
ФОТО: depo.ua
Кремль офіційно вжив термін «Новоросія». МЗС України відповів тролінгом
Кремль офіційно вжив термін «Новоросія». МЗС України відповів тролінгом

Про це свідчить повідомлення відомства щодо переговорів Сергія Лаврова з державним секретарем США Джоном Керрі, передає ДеПо з посиланням на ZN.UA.

Зокрема, за версією МЗС Росії, у рамках зустрічі обговорювалося «налагодження діалогу між владою Києва та керівництвом Новоросії».

«Обговорювалася ситуація в Україні щодо зусиль із забезпечення сталого перемир'я на південному сході та налагодження прямого діалогу між владою у Києві та керівництвом Новоросії в контексті виконання ними мінських домовленостей на основі мирних ініціатив Президента Росії Путіна В.В.», - йдеться в повідомленні.

Як ми бачимо, термін вжито усвідомлено і без лапок. Також примітно, що перед зустріччю з Керрі Лавров називав конфлікт виключно українським.

«Українці зустрічалися в Мінську кілька разів. Вони підписали там два документи, представники ОБСЄ та Росії допомагали налагодити цей діалог», - зазначав Лавров.

Таку заяву він зробив після коментаря про гордість щодо другого місця в списку світових загроз. До цього президент Росії неодноразово використовував слово «Новоросія». Особливо показово це стало після вторгнення військ РФ в Україну, коли Путін закликав терористів вивести з оточення українських військових, назвавши своє звернення на офіційному сайті президента «До ополченців Новоросії».

Українське МЗС оригінально відповіло на такі закиди своїх російських колег, заявивши, що Новоросія - це село в Приморському краї РФ.

«Сьогодні МЗС РФ закликало до «прямого діалогу між владою у Києві та керівництвом Новоросії». Нам стало цікаво, до діалогу з ким нас закликають... Спасибі Вікіпедії за відповідь! Це село в Росії, засноване українцями 1893 року. Якщо жителі села виявлять бажання встановити діалог зі своєю історичною батьківщиною, ми із задоволенням підтримаємо таку ініціативу», - йдеться в повідомлення МЗС України на сторінці у Facebook.

Мітки: