Кремль не йде на контакт і не виконує "Мінськ", - Волкер

Росія не проявляє інтересу до зустрічі на рівні спецпредставника Держдепартаменту США з питань України  Курта Волкера і помічника президента Росії Владислава Суркова

Кремль не йде на контакт і не виконує "М…

Про це повідомив Волкер на полях Мюнхенської конференції, інформує Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За його словами, Росія не бажає вживати дій щодо врегулювання конфлікту на Донбасі під час президентської компанії в Україні.

"Ми завжди за те, щоб зустрітися і поговорити. Росія не проявляє ніякого інтересу або прогресу з цього питання. За фактом вони сказали, що не хочуть нічого робити під час президентських виборів", - сказав Волкер.

Він також визнав, що Мінські угоди не працюють належним чином, оскільки Росія відмовляється їх імплементувати.

"Мінські угоди надзвичайно важливі, і нам би хотілося, щоб вони були реалізовані. Мир, відведення важкого озброєння, якщо нам вдасться створити умови для проведення виборів, амністії, імплементації спеціального статусу, відновлення української контролю і суверенітету над територією. Це те, про що говорять Мінські угоди, і ми всі підтримуємо їх. Необхідно тільки імплементувати їх", - наголосив спецпредставник США.

Нагадаємо, напередодні, 16 лютого, Курт Волкер заявив, що Росія намагається усунути президента України Петра Порошенка від влади під час березневих виборів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook