Країни-засновниці Євросоюзу зібралися в Берліні на зустріч з Brexit

У Берліні на урядовій віллі "Борзиг" почалася зустріч глав МЗС країн-засновниць Євросоюзу по темі підсумків референдуму у Британії
Depo.Влада
25 червня 2016 11:59
ФОТО: depo.ua

Перед зустріччю з заявою виступив міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр, пише depo.ua з посиланням на DW.

Мета зустрічі міністрів закордонних справ Бельгії, Німеччини, Італії, Люксембургу, Нідерландів і Франції - обговорення підсумків референдуму в Великобританії, на якому більшість підданих Сполученого Королівства проголосували за вихід зі складу Євросоюзу.

Глави зовнішньополітичних відомств мають намір розробити спільні пропозиції щодо зміцнення Європейського Союзу. Повідомляється, що учасники зустрічі обговорять стратегічну концепцію створення "гнучкого союзу", що передбачає можливість неучасті у всіх інтеграційних проектах ЄС тих країн-партнерів, які не можуть або не бажають цього.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що 27 країн залишаються в складі Європейського союзу не повинні мститися Великій Британії за Brexit.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада